NEDEN BİZ

NEDEN BİZ

Her şeyden önce belirtmemiz gereken en önemli neden şu;

Biz “Vergi Mükellefiyiz.” Yani yaptığımız bu işi profesyonel olarak resmi makamların izni dahilinde yapıyor, kazancımızı vergilendiriyor, hem size hem de ülkemizin ekonomisine kazandırıyoruz. Biz, www.tahminmarketim.com olarak birtakım sosyal medya hesaplarında insanları “ŞİKELİ MAÇ”, “SKORU BİLİNEN MAÇ” gibi safsatalarla oyalayıp, daha sonra ellerindeki sözde tahmin ya da analizleri “YÜKSEK ÜCRETLER KARŞILIĞINDA” insanlara satan, daha sonra iletişim kurmanın asla mümkün olmadığı “DOLANDIRICILAR”dan değiliz.

Yaptığı işi seven, alanında uzman ve tecrübeli, profesyonel, deneyim sahibi bir “EKİBİZ”. Sadece Türkiye’den değil tüm dünyadan birçok insanla analizlerimizi, tahminlerimizi ve kuponlarımızı paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyor ve bu işi profesyonel olarak yapıyoruz. Bu yönümüzle de Türkiye’nin YASAL İDDAA TAHMİN ŞİRKETİYİZ.

Bizim amacımız, sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak ve %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesinden asla şaşmamaktadır. Bu işe başladığımız ilk günden bu yana siz değerli kullanıcılarımız sayesinde yerimizi koruyor ve işimize ilk günkü heyecanla devam ediyoruz.

İddaa bir “Şans Oyunu” dur. Evet, bunu kabul ediyoruz. Ama biz şansınızı %90’lara varan seviyelere kadar artırıyoruz. İstatistik bilgimiz, gözlemlerimiz ve yılların verdiği tecrübemiz yorum kabiliyetimizle birleşince size de sizin için hazırladığımız kuponlarımızı gönül rahatlığı ile oynamak kalıyor. Başarı oranımızın yüksekliği bizlere olan güveninizin bir sonucudur.

Eğer siz de kazanmaya başlamak ve artık gönül rahatlığı ile bahis yapmak istiyorsanız.

Hemen bize ulaşabilirsiniz.

Gelin, kazancın kapılarını birlikte aralayalım…